Fue Saç Ekimi Nedir? başlıktasın. Fue Saç Ekimi Nedir? bilgiler. Fue Saç Ekimi Nedir? aracılığıyla öğren. Fue Saç Ekimi Nedir? sorunsuz bilgiler. Fue Saç Ekimi Nedir? senin için. Fue Saç Ekimi Nedir? kullan. Fue Saç Ekimi Nedir? yer alır. Fue Saç Ekimi Nedir? her şey. Fue Saç Ekimi Nedir? dene. Fue Saç Ekimi Nedir? bul. Fue Saç Ekimi Nedir? bak. Fue Saç Ekimi Nedir? adresin. Fue Saç Ekimi Nedir? sloganın. Fue Saç Ekimi Nedir? net.

Fue Saç Ekimi
Fue Saç Ekimi

Fue saç ekimi, Dünya’da yaygın şekilde kullanılan saç ekim yöntemlerinden birisidir. Sizlerde fue saç ekimi nedir sorusunun cevabını merak ediyorsanız, sitemizi ziyaret edebilir ve bilgilenebilirsiniz.

Fue Saç Ekimi
Fue Saç Ekimi

Fue Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Fue saç ekimi yönteminde kafa derisi üzerinde herhangi bir kesi işlemi yapılmaz ve kafa derisi üzerinde herhangi bir delme işlemi kesinlikle uygulanmaz. Fue saç ekimi yönteminde diğer işlemlere göre seans süresi daha uzun olmaktadır ve daha etkili sonuçlar alınabilmektedir.

Fue Saç Ekimi Teknikleri Nelerdir?

  1. Soft FUE Saç Ekimi: Fue saç ekimi yönteminin bir alt yöntemi olarak bilinsede bu yöntem FUE tekniğinin bir alt inovasyonudur. Soft FUE’nin içeriği, yapılan saç ekimi operasyonunun sedasyon içerikli ilaçlarla desteklenerek hastanın rahatlatılması fakat bilince yönelik bir etki etmemesidir.
  2. Mikro FUE Saç Ekimi: Manuel FUE saç ekimi tekniğinin geliştirilmiş bir versiyonudur. Mikro FUE saç ekimi tekniğinde mikro uçlara sahip ekipmanlar ile saç kökü alınmaktadır. Saç bulunan deride 0,6 – 0,9 aralığında mikro daireler açılır, saç kökü ve saç köküne yakın alanlarda dokusal yapılar açılarak çıkartılırlar.
  3. Saffir FUE Saç Ekimi:Aynı Mikro FUE saç ekimi yöntemi gibi Saffir FUE saç ekimi yöntemide FUE tekniğinin bir alt inovasyonlarıdır. Mikro FUE saç ekimi yöntemi ile olan farklarından bir tanesi mikro uçlar metal değil safirden elde edilmiş olmasıdır. Saffir FUE saç ekimi işlem sonrasında daha az kabuklanma ve hızlı iyileşme evreleri için tercih edilmektedir.

Fue Saç Ekimi Yönteminin Faydaları Nelerdir?

Fue saç ekimi yönteminin faydaları oldukça fazladır. Bu yöntemin faydalarını tek tek söylemek gerekirse;

  • Fue saç ekimi yönteminde kesinlikle kafa derisine kesme, delme işlemleri uygulanmamaktadır.
  • Fue saç ekimi sonrasında iyileşme evrelerinin çok hızlı olmaktadır.
  • Fue saç ekimi sonrasında ağrı yada sızı hissedilmemesi.
  • Fue saç ekimi sonrasında 6. aydan itibaren saçın görsel açıdan harika görünmeye başlaması.
  • Fue saç ekimi sonrasında ekilen saçların 1 ya da 1,5 yıl sonra tamamen doğal ve sağlıklı görünmeye başlaması.
  • Fue saç ekimi sonrasında herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşılmıyor olunması.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*